Vienintelės Lietuvoje, sertifikuotos CO2 patrankos!

Norime pristatyti vieną iš įspūdingiausių, momentinių vizualiųjų efektų – CO2.
Skirtingai nei dūmų mašina – CO2 efektas yra momentinis, ypač greitai išsisklaidantis. Iškart po generatoriaus išjungimo dingsta bet koks efekto pėdsakas, nelieka jokio matomo „dūmelio“. CO2 skirtas pūsti stiprią šalto oro srovę erdvėje pageidaujamu kampu (-ais). Vienas iš šio efekto privalumų – puikiai matomas ir dienos šviesoje. Tai lyg koncentruotas, po slėgiu paleistas dūmų stulpas. Tik skirtingai nei kiti panašaus veikimo efektai – bekvapis, nedegus, nepaliekantis jokių žymių ant bet kokio paviršiaus. Tai efektas, momentaliai prikaustantis žiūrovų dėmesį. Jo neįmanoma nepastebėti.

Šiuo metu galime pateikti Jums CO2 srovę, kuri bus 8-10 metrų aukščio. Naudojimo galimybės – labai plačios. Štai keletas iš jų: statomi scenos priekyje, gale, kabinami iš šonų ir t.t., naudojami kaip plunksniški 8-10 metrų „dūmų“ stulpai ar greit išnykstanti, momentinė „siena“, įėjimo/išejimo užsklanda pasirodant ar išeinant renginio vedančiajam/dalyviams, naudojami televizijoje, sporto žaidynėse, teatre ir t.t. Jungiant kelis prietaisus, valdymo pulto pagalba galima gauti skirtingus rezultatus, dūmų stulpai gali būti leidžiami vienu kartu, paeiliui, sistemingai pagal muziką, šviesas ir pan.

Galima naudoti karštą vasaros dieną/naktį šokių aikštelės momentaliam atšaldymui – tiesiog nukreipti CO2 į žmonių minią. Šią sistemą galima naudoti su kitais efektais- dūmų, putų, burbulų mašinomis. Prisiminkite žiemą vasaros metu, CO2 efektą naudodami kartu su sniego mašina.

Išbandykite CO2 savo renginio metu ir būsite apstulbinti šio efekto teikiamos tiesioginės naudos.


CO2 patrankų nuoma

Techniniai duomenys  
Gamintojas: Universal effects (Prancūzija)
Power Jet CO2 Duo
L73cm x W60cm – H54cm; 14kg.

 

 

 

Gamintojas: Magic FX (Olandija)

CO2 Jet
13cm x 8cm x 13cm; 2,6kg.

 

Rankinės CO2 patrankos nuoma:
Gamintojas: Universal effects (Prancūzija)
Svoris: 2.4-3.6kg
Išmatavimai: 70×10(35)x13(30)cm

Comments are closed.