Yra daug būdų pagražinti renginius vykstančius uždaroje patalpoje, tai konfeti, CO2, ugnies efektai, ir kt. Prie vidaus naudojimo efektų galime priskirti ir fejerverkus – fontanus.

Fontanai yra visiškai saugūs, pakankamai tylūs, skleidžantys ypač mažai dūmų, kas labai svarbu uždarose patalpose. Fejerverkai fontanai gali būti naudojami bet kokioje uždaroje patalpoje – salėse, klubuose, kavinėse, teatruose. Vidaus naudojimo fejerverkai padarys Jūsų renginį jaudinantį, suteiks renginio svečiams daugiau teigiamų emocijų.
Fejerverkus –fontanus galima naudoti ir lauke, bet kokio pobūdžio renginiuose.

Mažieji fontanai plačiai naudojami vestuvėse, gimtadieniuose ar kitose šventėse, kur norima išskirtinai papuošti tortą.
Sceninių fontanų pagalba tikrai pavyks prikaustyti žiūrovų dėmesį, jie suteiks išskirtinumo, ekstavagancijos. Naudojant kartu su kitais efektais sulauksite neįtikėtino rezultato, gerų emocijų.

Fejerverkai – puikus efektas kencertų metu norint pabrėžti, akcentuoti tam tikras vietas, atkreipiant žmonių dėmesį. Taip pat rekomenduojame naudoti fejerverkus – fontanus renginio atidarymo metu ar pabaigoje.
Dėl savo saugumo šie efektai gali būti naudojami visur: vestuvėse, gimtadieniuose, įmonių vakarėliuose, prezentacijose, filmavimuose, sporto ar politiniuose renginiuose, madų pristatymuose, koncertuose.
Siūlome šiuos fejerverkus: mažieji fontanai tortų puošimui, kriokliai (krintantys iš viršaus), sceniniai fontanai (viengubi, dvigubi, trigubi).

Comments are closed.