Konfeti padarys Jūsų renginį spalvingesnį, žavesnį, jaudinantį, labiau įsimenantį. Tai nepakeičiamas saugus fejerverkų pakaitalas naudojant uždaroje erdvėje. Konfeti naudojama itin plačiai – įteikiant prizus bei premijas, sporto žaidynių (pradžioje ir pabaigoje) metu, vestuvėse, politiniuose renginiuose, madų pristatymuose, įvairių įstaigų atidarymų metu ir kt.

Galime Jums pasiūlyti įprastas konfeti patrankas arba ypač galingą konfeti lietų dideliems renginiams ar koncertams. Konfeti patranka iššauna Jūsų pasirinktus užpildus į 8-20 metrų aukštį. Konfeti pūtėjas gali norimą laiko tarpą pūsti Jūsų pasirinktą užpildą į 8, 15 ar 20 metrų aukštį.

Konfeti patranka naudojama momentiniam efektui pasiekti, konfeti lietus – pabrėžti vykstančiam veiksmui. Šiuos įrengimus galima užpildyti ne tik įvairiais lapeliais, bet ir medžių lapais, gėlių žiadlapiais, vizitinėmis kortelėmis, loterijos bilietais, smulkiomis dovanėlėmis ar pan.

Keletas plačiai paplitusių konfeti naudojimo būdų: naudojami vestuvėse (jaunavedžių inicialų ir širdelių užpildas), Šv. Valentino dienos šventėse (širdelės formos užpildai), įvairiausių pobūdžių renginiuose.

Comments are closed.